Wyzwanie Ikano z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Witamy w globalnym wyzwaniu dla wszystkich współpracowników Ikano przygotowanym we współpracy z Deedster. Są to łatwe zadania w temacie klimatu, które mogą sprawić dużo radości! W Wyzwaniu Zrównoważonego Rozwoju Ikano wszyscy współpracownicy będą mieli szansę zapoznać się z naszymi trzema zakresami działania i zaangażować się w realne akcje na rzecz klimatu.

Za pomocą swojego smartfona:

Deedster Inside Sustainalytics

Razem tworzymy Ikano Future 2.0

Witamy Was ciepło w naszym Wyzwaniu z Zakresu Zrównoważonego Rozwoju Ikano! 

Przed nami ekscytująca i ważna wyprawa, której częścią będzie wiele małych, ale decydujących kroków, aby stać się naprawdę zrównoważoną firmą. W trakcie tej wyprawy nauczymy się stawiać sobie wyzwania i zmieniać nasze nawyki. 

Każdy wkład się liczy, więc wszyscy musimy się zaangażować – razem możemy być zmianą dla lepszej przyszłości i sukcesu Ikano.  

Skupienie na celu 

W ciągu nadchodzących tygodni przez aplikację Ikano Deedster i inne platformy zapoznamy się z najnowszymi badaniami na temat klimatu i zrównoważonego rozwoju. Skupimy się również na naszych trzech zakresach działania przez quizy i małe wyzwania, których celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla. 

Każdy zestaw wyzwań będzie zawierał treść z zakresu jednego naszych zakresów działania: 

1. Zdrowe i zrównoważone życie 

2. Gospodarka o obiegu zamkniętym i pozytywny wpływ na klimat. 

3. Sprawiedliwość i poczucie przynależności. 

Jak

Używając swojego smartfona możesz obliczyć swój ślad węglowy, rozwiązać quizy z tematu zrównoważonego rozwoju i zrealizować zadania o pozytywnym wpływie na klimat. Proste i przynoszące dużo radości. Zapisuj swoje wyniki i postęp zadań, żeby uczestniczyć w rywalizacji pomiędzy zespołami Ikano na arkuszu wyników aplikacji. 

Jeżeli nie chcesz używać aplikacji możesz zapoznać się z Wyzwaniem Dnia, quizem i ankietami, które będą publikowane na Ikano One i innych platformach. Wszystkie materiały będą oznaczone jako „Wyzwanie Ikano w zakresie Zrównoważonego Rozwoju”. 

Kiedy

Start: wtorek 9 marca 03:00 (czas środkowoeuropejski)
Koniec: Środa 14 kwietnia – 03:00 (czas środkowoeuropejski) 

Zwycięzcy będą ogłoszeni na spotkaniu Ikano Future 2.0 21 kwietnia. 

 

Jak mogę się przyłączyć?

Używając swojego smartfona, po porostu postępuj zgodnie z poniższymi krokami. 

Zaczynamy

 1. Kliknij na link “Przyłącz się”, zostaniesz przekierowany do Wyzwania z Zakresu Zrównoważonego Rozwoju Ikano 
 2. Wykonaj kolejne kroki, żeby ściągnąć aplikację Deedster. 
 3. Oblicz swój ślad węglowy (ta informacja jest znana tylko Tobie 
 4. Utwórz konto, wypełnij swoje imię i adres e-mail. Wskazówka: możesz zmienić wygenerowaną automatycznie nazwę na swoje własne imię, żeby Twoi koledzy wiedzieli, że to Ty lub stwórz nick, jeżeli chcesz pozostać anonimowy. 
 5. Wybierz swój zespół. 
 6. Idź do widoku Wyzwania i zaczynamy 
 7. Włącz powiadomienia, żebyś był na bieżąco z najnowszymi statystykami podczas rywalizacji.  
 8. Na tablicy wyników możesz śledzić postęp Twojego zespołu, a w widoku profile możesz sprawdzić swój indywidualny wynik.  
 9. Do dzieła!

  Za pomocą swojego smartfona:

RODO

Wszystkie dane osobowe będą przechowywane zgodnie z zasadami RODO. Deedster nie udostępni Twojego śladu węglowego nikomu poza Tobą.

Wsparcie, Pytania & Feedback (po angielsku)

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia możesz zajrzeć na najczęściej zadawane pytania (FAQ) albo skontaktować się z nami na hello@deedster.com. Każde wsparcie i pytanie jest ważne! Będziemy również wdzięczni za feedback od użytkowników. Prosimy nie wahajcie się dzielić swoimi spostrzeżeniami.  

Masz problem ze znalezieniem swojego zespołu w aplikacji? Albo przez przypadek znalazłeś się w nie swoim zespole? Kliknij ten link w swoim smartfonie, aby otworzyć listę linków do wszystkich zespołów biorących udział w Wyzwaniu.